/Files/images/voni_navchalis_v_syut/IMG_6286.JPG Дудко Сергій багато років відвідував автомодельний гурток. Це були роки розквіту технічної творчості дітей: в станції працювали різноманітні технічні гуртки, проводились змагання з авіа-, ракето-, судномоделізму, картингу, радіоспорту.

Сергій наполегливо працював над будовою автомоделей різних класів, бажав бути кращим гуртківцем. І він їм став. Приймав участь в обласних змаганнях та входив до складу збірних області з автомодельного спорту. Неодноразово ставав призером.

Після закінчення середньої школи була служба в Армії, два роки працював керівником гуртків автотрасового моделізму на базі Городнянської обласної школи-інтернат. Потім працював на новобудовах.

Для себе побудував дім, створив комфортні умови для проживання родини, виконав оздоблювальні роботи за останнім словом техніки. Про таких, як він, кажуть, що в нього «золоті руки».

Сергій – людина сучасна, комунікабельна. Він досконало володіє комп’ютерними технологіями, цікавиться сучасною музикою, полюбляє керувати автомобілем. Спектр його інтересів широкий.

Але дитяча любов до техніки стала сенсом його життя.


/Files/images/voni_navchalis_v_syut/Image0001.jpg

Коваленко Олександр захопився технічною творчістю ще в молодших класах: його приваблювали трасові автомоделі. Він декілька років займався у гуртках автотрасового моделювання у досвідченого майстра своєї справи Жаловського Анатолія Петровича. Будував моделі машин, конструював різні прилади, механізми, з якими приймав участь в обласних і Всеукраїнських виставках « Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Кожного року змагався на обласній матчовій зустрічі з трасового автомоделізму, нагороджений багатьма грамотами за зайняті місця.

Ще будучи школярем, засвоїв, що заняття технічною творчістю можуть мати практичне застосування: він майстрував у вільний час приладдя для збору чорниць, настінні шафи для дому.

У 2009 році закінчив районну гімназію та вступив до Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченко на індустріально – технологічний факультет. У 2014 році успішно його закінчив та отримав спеціальність дизайнера квартир та офісів, цивільне і промислове будівництво. Зараз працює в м. Чернігові.


/Files/images/voni_navchalis_v_syut/10x15_22.jpg Сергій Андрущенко та Віталій Савченко – друзі, сусіди /Files/images/voni_navchalis_v_syut/222.jpg за місцем проживання. Їх об’єднує любов до техніки, творчості. Ще малюками вони прийшли в станцію юних техніків і затримались надовго, аж до закінчення середньої школи. Працювали в гуртках трасового автомоделізму. Конструювали та будували різні моделі машин, опановували технологію їх виготовлення, удосконалювали навички роботи з різним інструментом, навчались працювати на верстатному обладнанні.

Відвідування технічних гуртків збагатило цих хлопців професійними знаннями і навичками, сформувало з них майбутніх техніків та інженерів.

Вони вступили до вищих навчальних закладів. Віталій закінчив Ніжинський агротехнічний університет, отримав спеціальність – організація перевезення та управління автомобільним транспортом. Зараз навчається у Київському національному університеті біоресурсів і природокористування України на факультеті транспортних технологій. Сергій – студент Ніжинського агротехнічного коледжу. Обидва захоплюються керуванням та ремонтом автомобілів.Кiлькiсть переглядiв: 408

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Дата останньої зміни 22 Січня 2021

Фотогалерея